Ручний класичний масаж

Ручний масаж

Ручний масаж

Класичний масаж – це одна з основних технік масажних процедур,
суть якої полягає в ручному опрацюванні тіла такими способами, як погладжування, розтирання і розминання, а також вібрація
Він може бути корисним і для загального зміцнення здоров"я, і в якості самостійного методу терапії різноманітних захворювань, а крім того – для подальшого відновлення функцій, що порушені хворобою, в поєднанні з фізіотерапією і лікувальною фізкультурою.

Етапи виконання

До основних етапів процедур, що виконуються в описаній масажній техніці, належать:

1. Попередня підготовка поверхні тіла. Так, ділянка, на якій буде виконаний сеанс, спершу повинна бути розпарена, а також очищена з використанням спеціального тоніка.

2. Визначення властивого пацієнтові типу шкіри. Різні типи потребують відповідно різних засобів догляду. Наприклад, в разі жирної шкіри під час лікувальних процедур, в тому числі і такої, як класичний масаж, традиційно використовується тальк або присипка, тоді як у разі сухої або проблемної – живильний зволожуючий крем, який, до того ж, покращує ковзання рук масажиста.

3. Початок сеансу. Необхідна релаксація досягається за допомогою легких погладжувань. В процесі важливо не допускати надмірного тиску, а також зайвого зрушення шкіри.

4. Інтенсивний вплив на цьому етапі масажу впливає вже не тільки на піддану йому ділянку шкірної поверхні, але також і на стан практично всього організму. Правильно виконане погладжування надає седативний, тобто розслабляючий ефект, тоді як з більш високою інтенсивністю елементи масажу – розминання, розтирання і вібраційні удари – навпаки, дадуть тонізуючий, тобто збудливий ефект.

5. Завершення сеансу. На даному етапі знову повинні бути використані погладжуючі рухи на зразок виконаних на початку процедури.

Ручний класичний масаж

  • Класичний масаж при належній регулярності сеансів сприяє таким ефектам, як:
  • відновлення природної форми і кольору обличчя, зниження його набряклості;
  • зміцнення мімічних мязів і шийної мускулатури;
  • нормалізація функціонування шкірних залоз;
  • згладжування зморшок на шкірі і підвищення її пружності;
  • видалення розтяжок, дрібних рубців і целюліту;
  • зниження обсягу і маси підшкірних жирових відкладень;
  • поліпшення загального самопочуття клієнта.

Вартість послуги від: 0 грн.